1
محصول مورد نظر را انتخاب کنید

آنتی ویروس
2
لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید
3
بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید
4
مشخصات محصول و صورتحساب شما
مبلغ قابل پرداخت ریال

آنتی ویروس ها چگونه ویروس ها را شناسایی می کنند؟

اگر بخواهیم به زبان عام و معمولی به شما توضیح دهیم باید بگوییم که وقتی یک فایل در کامپیوتر شما اجرا می شود توسط آنتی ویروس شما اسکن می شود ، اگر کدهای آن ها مطابق با بانک اطلاعاتی آنتی ویروس باشد خب مشخصا مسدود می شود ، در غیر این صورت وارد مرحله بعد می شوند که از “سیستم جلوگیری از حمله به میزبان” آنتی ویروس شما عبور داده می شوند ، در این مرحله فایل های شناخته شده به راحتی و بدون هیچ مشکلی رد می شوند در غیر این صورت فایل های ناشناخته (فارغ از سالم بودن یا نبودن) به محیط شبیه سازی شده آنتی ویروس “جعبه شنی” منتقل می شود در این مرحله فایل هایی که از طرف کاربر بی خطر اعلام می شود به لیست سفید آنتی ویروس ولی دیگر فایل ها به سرورهای شرکت سازنده منتقل می شوند تا بررسی بیشتر بر روی آن ها صورت بگیرد.

اهمیت آپدیت و به روز بودن آنتی ویروس

پس با توجه به اطلاعاتی که در بالا به شما داده شد متوجه می شوید که آنتی ویروسی بسیار مناسب است که هر روز آپدیت شود و بانک اطلاعاتی بسیار قوی را در اختیار داشته باشد. آنتی ویروسهای متعددی جهت خرید وجود دارد که می توان به خرید آنتی ویروس شید- آنتی ویروس ناد32- کسپرسکی- اف سکیور- آواست و سایر ویروس‌ کش ها اشاره کرد. در میان آنتی ویروس ها با توجه به تجربه شخصی و استفاده چند ساله، آنتی ویروس شید جزو بهترین آنتی ویروس ها بشمار میرود. تلاش کردیم فروش انواع آنتی ویروسها را در سایت فعال کنیم تا شما عزیزان بتوانید برای خرید آنتی ویروس شید و سایر ضد ویروس ها از طریق همین سایت اقدام کنید اما متاسفانه تاکنون این امکان برایمان فراهم نشده است. امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم آنتی ویروسهای محبوب شما را برای فروش ارائه کنیم.

اما زمینه اصلی سایت ما بر فروش شارژ متمرکز است که می توانید از طریق صفحه اصلی برای خرید شارژ ایرانسل- خرید شارژ همراه اول - شارژ رایتل شارژ مستقیم ایرانسل و همراه اول و یا بسته اینترنت اقدام نمایید. ما از 8 سال پیش همیشه سعی کرده ایم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نمایم. امیدواریم خدمات ما مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.