1
لطفا نوع شارژ مستقیم را انتخاب کنید
خرید کارت شارژ

شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ مستقیم همراه اول
شارژ مستقیم رایتل
2
لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید
3
بانك صادر كننده كارت خود را انتخاب كنيد
4
مشخصات محصول و صورتحساب شما
مبلغ قابل پرداخت ریال

شارژ مستقیم ایرانسل خرید شارژ مستقیم ایرانسل خرید با #1200*789*


شارژ مستقيم ايرانسل، شارژ مستقيم، خريد شارژ مستقيم ايرانسل

قابليت خرید شارژ - خريد شارژ ایرانسل - خريد شارژ همراه اول - شارژ رایتل و خرید کارت شارژ تالیا از جمله خدمات ارائه شده توسط فروشگاه بهشارژ است. همچنين امكان خرید شارژ مستقیم همراه اول - شارژ مستقیم ایرانسل- شارژ مستقیم رایتل- خرید شارژ وایمکس ایرانسل و پرداخت قبض از امكانات ديگري است كه به فروشگاه بهشارژ اضافه شده است. با استفاده از شارژ مستقیم دیگر نیازی به وارد كردن دستی كد شارژ نیست و براحتی می توانید از طریق این سایت سیمكارت خود را در عرض چند دقیقه بصورت آنی و اتوماتیك شارژ كنید. فروشگاه بهشارژ بعد از پنج سال فعالیت مستمر در حوزه فروش شارژ و ارائه انواع روشهاي خريد شارژ از جمله خريد كارت شارژ بصورت پين و دريافت رمز شارژ از طريق ايميل و پيامك و ارائه قابليت شارژ مستقیم ایرانسل -شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم رايتل همچنان تلاش دارد خدمات خود را تكمیل تر كرده و با ارائه محصولات جديد و افزودن امكانات و قابليتهاي متعدد آسايش را براي شما عزيزان فراهم آورد.

ضمنا امكان خرید انواع كارت شارژ و شارژ مستقيم - بسته 3G ايرانسل - شارژ وايمكس ايرانسل و پرداخت قبض دائمي ايرانسل از طريق شماره گيري كد #1200*789* فراهم گردیده است. با اين كد ديگري نيازي به اتصال به اينترنت نيست و در هر مكان و هر زمان امكان خرید شارژ براي خود و ديگران وجود دارد.

در صورت خريد كارت شارژ از كد #1200*789* پس از اتمام خرید، كد شارژ پس از نمایش در صفحه گوشی به شماره موبایل شما پيامك خواهد شد و در صورت خريد شارژ مستقيم سيمكارت شما اتوماتيك شارژ خواهد شد.

فقط توجه داشته باشید برای خرید شارژ همراه اول - شارژ رايتل - شارژ ایرانسل و تالیا از طریق شماره گیری كد USSD فوق، سیمكارت شما حتما باید رایتل و يا ایرانسل بوده و كد فوق از سیمكارتهاي رايتل و يا ايرانسل شماره گیری شود. در آینده امكان شماره گیری كد مذكور از طریق سيمكارت همراه اول نیز فراهم خواهد شد.

اگر دریافت پیامك تبلیغاتی را غیر فعال کرده باشيد ممکن است رمز شارژ ارسال شده را دریافت نكنید.
برای فعال كردن دریافت پيامكهاي تبلیغاتی، شما مشتركین همراه اول بايد عدد 2 را به 8999 و مشتركين ايرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال كنيد.
اگر از فیلترشکن استفاده می كنید ممكن است در سایت بانك دچار مشكل شويد. پيشنهاد می كنیم قبل از خرید شارژ فیلترشكن خود را غیر فعال كنید.

خیلی بندرت ممكن است بخاطر اختلالات بانكی مبلغ شارژ از حساب شما كسر شده اما سیمكارت شما شارژ نشود. اگر هنگام خريد شارژ دچار اين مشكل شديد جای نگرانی نیست چون از 15 دقیقه تا 72 ساعت مبلغ كسر شده توسط بانك به حساب شما برگشت داده می شود. در غیر اینصورت با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.
تاريخ اعتبار قيمت ها به روز مي باشد.

ساخته شده با عشق و تعهد :)

كانال تلگرام فروشگاه بهشارژ