1
لطفا نوع شارژ مستقیم را انتخاب کنید
بسته اینترنت
خرید کارت شارژ

شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ مستقیم همراه اول
شارژ مستقیم رایتل
2
لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید
3
بانك صادر كننده كارت خود را انتخاب كنيد
4
مشخصات محصول و صورتحساب شما
مبلغ قابل پرداخت ریال

شارژ مستقیم ایرانسل، شارژ مستقيم همراه اول، شارژ مستقیم رایتل، اتوشارژ


با خريد شارژ از اين سايت و يا كد #1200*789* سيمكارت شما بصورت اتوشارژ، شارژ مي شود.

شارژ مستقیم امکانیست که چند سال است توسط اپراتورهای مختلف ارائه می شود. از زمان راه اندازی فروشگاه بهشارژ بلافاصله شارژ مستقیم ایرانسل به فروشگاه اضافه شد و بعدها با راه اندازی شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم رایتل، این قابلیت نیز به بهشارژ اضافه گردید. شارژ مستقیم قابلیت خوبیست که کاربران را از دردسر وارد کردن دستی رمز شارژ راحت مي كند. در روش وارد کردن دستی کد شارژ، گاهی رمز اشتباه وارد می‌شد و كاربر را به دردسر مي انداخت. اما با اتوشارژ یا همان شارژ مستقیم بلافاصله پس از خرید شارژ، سیم کارت شما بصورت آنی شارژ می شود.

علاوه بر قابلیت خرید انواع شارژ بصورت پین و اتو شارژ از سایت، امکان خرید شارژ مستقیم ایرانسل- شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم رایتل و همچنین انواع کارت شارژ - بسته 3G ایرانسل - شارژ وایمکس ایرانسل و پرداخت قبض دائمی ایرانسل از طریق شماره گیری کد #1200*789* فراهم شده است. با این کد که متعلق به سایت به شارژ است نیازی به اتصال به اینترنت و مراجعه به سایت نیست و در هر مکان و هر زمان امکان خرید شارژ برای خود و دیگران وجود دارد.

در صورت خرید کارت شارژ از کد #1200*789* رمز شارژ پس از نمایش در صفحه گوشی به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد و در صورت خرید اتوشارژ ایرانسل - همراه اول و رايتل سیمکارت شما اتوماتیک شارژ خواهد شد.

فقط توجه داشته باشید فعلا دارندگان سیم کارت های ایرانسل و رایتل می توانند برای خرید شارژ همراه اول - شارژ رایتل - خرید شارژ ایرانسل و تالیا از طریق شماره گیری کد USSD فوق، اقدام کنند. اميدواريم در آینده بتوانيم امکان شماره گیری کد مذکور از طریق سیمکارت همراه اول را نیز فراهم كنيم.
برخی کاربران دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند. اگر اینکار را انجام داده اید رمز شارژ ارسال شده را دریافت نخواهید کرد. برای فعال کردن دریافت پیامکهای تبلیغاتی، مشترکین همراه اول باید عدد 2 را به 8999 و مشترکین ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال کنند.
اگر از فیلترشکن استفاده می کنید ممکن است در سایت بانک دچار مشکل شوید. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید شارژ، فیلترشکن خود را غیر فعال کنید.

لازم به ذکر است خیلی بندرت ممکن است بخاطر اختلالات بانکی و یا دلایل دیگر، موقع خريد شارژ پول از حساب شما کسر شده اما سیمکارت شما شارژ نشود. اگر با این مشکل روبرو شدید نگران نباشید چون از 15 دقیقه تا 72 ساعت مبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما عودت داده خواهد شد. در غیر اینصورت با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.
ساخته شده با عشق و تعهد :)