1
لطفا اطلاعات قبض خود را وارد کنید

پرداخت قبض
شناسه قبض:
شناسه پرداخت:
2
لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید
3
بانک صادر کننده خود را انتخاب کنید
4
مشخصات محصول و صورتحساب شما
مبلغ قابل پرداخت ریال

پرداخت قبض- پرداخت قبض گاز- قبض آب - قبض برق - قبض تلفن - قبض موبايل

جهت پرداخت قبض ديگر نيازي به مراجعه به بانک نيست. با در اختيار داشتن يكي از کارت بانکهاي عضو شتاب مي توانيد با مراجعه به اين سايت به راحتي و در حداقل زمان ممکن،
قبوض خود را پرداخت نماييد. از اين سايت مي توانيد براي پرداخت قبوض تلفن همراه (قبض همراه اول - قبض ايرانسل)- پرداخت قبض گاز- پرداخت قبض برق- پرداخت قبض آب- قبض تلفن ثابت و پرداخت قبض موبايل استفاده كنيد.
براي پرداخت قبض ابتدا شناسه قبض و شناسه پرداخت را در فيلد مربوطه وارد نموده و بر روي دكمه تاييد كليك كنيد. اگر شناسه قبض و شناسه پرداخت صحيح باشد در سمت چپ و در قسمت مشخصات محصول، اطلاعات قبض شما درج خواهد شد. حالا شماره موبايل يا ايميل خود را وارد كرده و بعد از انتخاب بانك صادر كننده كارت بر روي دكمه پرداخت كليك كنيد.
در صفحه بانك، كه صفحه اي كاملا امن بوده و مربوط به بانك است اطلاعات كارت خود را وارد كنيد. قبض شما پرداخت شده و بلافاصله ايميل و پيامكي حاوي اطلاعات قبض پرداخت شده و شماره پيگيري براي شما ارسال مي شود.
تمامي كارت هاي بانكي عضو شتاب امكان پرداخت قبض را دارند. فقط كافيست رمز دوم كارت بانكي را از دستگاه خودپرداز بانك مربوطه دريافت كنيد.

ديگر زمان خداحافظي با روشهاي سنتي پرداخت قبوض فرا رسيده است.

همچنین می توانید برای خريد شارژ -شارژ ایرانسل- همراه اول -رایتل و شارژ مستقیم، به صفحه اصلی همین سایت مراجعه نمایید


كانال تلگرام فروشگاه بهشارژ
نماد اعتماد