1
لطفا اطلاعات قبض خود را وارد کنید

پرداخت قبض
شناسه قبض:
شناسه پرداخت:
2
لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید
3
بانک صادر کننده خود را انتخاب کنید
4
مشخصات محصول و صورتحساب شما
مبلغ قابل پرداخت ریال

پرداخت قبض

پرداخت قبض تلفن و قبض موبایل و قبض گاز و قبض برق و آب و همراه اول و قبض ايرانسل بصورت اینترنتی با اين سامانه امكانپذير است.

به منظور تکمیل سبد محصولات سایت و با هدف رفاه حال هموطنان گرامی، خدمت پرداخت قبض از طریق وب‌سایت بهشارژ فراهم شده است. این سایت دارای هشت سال سابقه بوده و توانسته برای اطمینان شما عزیزان نماد اعتماد از وزارت صنعت را اخذ نماید.

پرداخت قبض گاز

با سامانه بهشارژ امکان پرداخت قبض گاز فراهم شده و مشترکین شرکت گاز می توانند از این سایت استفاده کنند.

پرداخت قبض آب

قابلیت پرداخت این قبض نیز در عرض چند دقیقه فراهم شده است.

پرداخت قبض برق

مشترکین محترم برق می توانند قبوض برق خود را از سایت ما پرداخت کرده و برای پرداخت قبض برق از مراجعه به دفاتر پستی راحت شوند.

پرداخت قبض تلفن

مشترکان قبوض تلفن ثابت و قبض موبایل هم می توانند از سایت ما برای پرداخت قبض تلفن بهره ببرند.

راهنمای پرداخت الکترونیکی قبوض

جهت پرداخت قبوض نخست شناسه قبض و شناسه پرداخت را در کادرهای مربوطه وارد کرده و بر روي دكمه تاييد كليك كنيد. اگر شناسه قبض و شناسه پرداخت صحيح باشد در سمت چپ و در قسمت مشخصات محصول، اطلاعات قبض شما درج خواهد شد. اکنون شماره موبايل يا ايميل خود را وارد كرده و بعد از انتخاب بانك صادر كننده كارت، بر روي دكمه پرداخت كليك كنيد.
در صفحه بانك، كه صفحه اي كاملا امن بوده و مربوط به بانك است اطلاعات كارت خود را وارد كنيد. قبض شما پرداخت شده و بلافاصله ايميل و پيامكي حاوي اطلاعات قبض پرداخت شده و شماره پيگيري براي شما ارسال مي شود.
تمامي كارت هاي بانكي عضو شتاب امكان پرداخت قبض را دارند. فقط كافيست رمز دوم كارت بانكي را از دستگاه خودپرداز بانك مربوطه دريافت كنيد. متاسفانه فعلا امکان پرداخت قبض جریمه و قبض شهرداری وجود ندارد. امیدواریم در آینده بتوانیم این قابلیتها را به سایتمان اضافه کنیم.
همچنین برای خرید شارژ ایرانسل - شارژ همراه اول -رایتل و شارژ مستقیم می توانید به صفحه نخست مراجعه کنید.